Jak zamówić bezpłatnie receptę online?

Szybko, bezpiecznie, bez rejestracji konta użytkownika w serwisie – za pomocą Twojego ulubionego komunikatora.

Skontaktuj się z nami przez Twój ulubiony komunikator (Messenger, WhatsApp, Viber) lub wypełnij formularz kontaktowy. W ten sposób, bezpłatnie możesz zamówić receptę na leki stałe, doraźne i antykoncepcję. W przypadku wątpliwości lekarz skontaktuje się z Tobą w celu przeprowadzenia wywiadu medycznego i udzielenia teleporady. Wszystko to bez żadnych opłat!

Wypełnij formularz Umówimy wizytę i skontaktujemy się z Tobą

  Najczęściej zadawane pytania Żadnych ukrytych opłat - wszystkie usługi są bezpłatne

  e-Recepta jest ważna przez 30 dni od momentu wystawienia. Po upływie tego terminu nie można zrealizować recepty, dlatego ważne jest, aby złożyć zamówienie na leki w aptece w odpowiednim czasie.
  Tak, e-Recepta jest akceptowana we wszystkich aptekach na terenie Polski. Możesz zrealizować e-Receptę w dowolnej aptece, zarówno stacjonarnej, jak i internetowej, spełniającej wymagania techniczne i współpracującej z daną platformą e-Recept.
  Procedura składania zamówienia na e-Receptę jest bardzo prosta! Możesz napisać do nas poprzez jeden z komunikatorów internetowych, zadzwonić, czy też wysłać zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie.
  W większości przypadków, po wypełnieniu formularza online i wysłaniu go do naszej przychodni, bądź kontakcie przez social media, otrzymasz e-Receptę w ciągu kilku godzin. Czas oczekiwania może się różnić w zależności od obłożenia naszych lekarzy, a także potrzeby realizacji teleporady przed wystawieniem eRecepty.
  Korzyści korzystania z e-Recepty obejmują wygodę, oszczędność czasu i łatwość dostępu. Możesz zamówić e-Receptę online, unikając wizyty u lekarza. Ponadto, e-Recepta jest przechowywana elektronicznie, co eliminuje ryzyko utraty lub uszkodzenia dokumentu papierowego.
  Tak, e-Recepta umożliwia zamówienie leków refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ). W procesie składania zamówienia online będziesz mógł wybrać leki refundowane, a platforma uwzględni odpowiadające im refundacje.
  Status e-Recepty można zwykle sprawdzić na platformie Internetowym Koncie Pacjenta. Po zalogowaniu się na swoje konto, będziesz mógł znaleźć informacje dotyczące aktualnego statusu, takie jak data wystawienia, realizacji lub ważności e-Recepty.
  Zwykle e-Recepta wystawiona w Polsce jest ważna tylko na terenie kraju i nie można jej zrealizować za granicą. Jeśli planujesz podróż, upewnij się, że masz wystarczającą ilość leków na okres pobytu lub skonsultuj się z lekarzem w celu uzyskania recepty dostosowanej do lokalnych przepisów.